HEMEN ARAKONUM
Anasayfa / Kartal adak / Kartal Adaklık

Kartal Adaklık

Kartal Adaklık

Kartal adaklık büyükbaş ve küçükbaş hayvan seçenekleriyle karşınızdadır. Müslümanların gelenek haline getirmiş oldukları adaklık konusu oldukça hassasiyet taşıyan bir konu olmuştur. Tesisler arasında sizlere en iyi en güvenilir adaklık kurban hizmetini uygun fiyatlı veren firma aynı zamanda da bu hizmeti İslami usullere uygun olarak sizlere sunmaktadırlar. Allah’a dua ederken istediğiniz bir dileğiniz için bu dilediğim gerçekleşirse kurban keseceğim sözünüze mutlaka yerine getirmeniz gerekir. Yalnızca Allah için kesebileceğiniz ve yalnızca Allah ile sizi aranızda olan adaklık kurban hem manevi anlamda sizleri rahatlattıracak hem ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecektir. Yalnızca bir telefon kadar yakınınızda olan firmadan istediğiniz hayvanı seçebilir, adaklık koşullara uygun olarak kestirebilirsiniz.

Günümüzde İstanbul gibi büyük bir şehirde gerçekten organik olarak yetiştirilen ve organik yem, otlarla doğal olarak büyüyen kilo alan Kartal adaklık kurban seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kurbanlık adaklar mezhebe göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin Hanefi mezhebine göre vacip olurken, diğer mezheplere göre ise sünnet olarak kabul edilmektedir. Ayrıca geçmişte Peygamber efendimizin kurban kestiğine dair kaynaklarda bulunmaktadır. Kur’an-ı Kerimde kurban hakkında birçok ayet bulunmaktadır. Ayrıca Hz. İbrahim’in oğlu yerine ona gönderilen bir kurbanın olduğuna dair yazılara da yine kur’an-ı okuyarak ulaşabilirsiniz. Kurban ölüler için değil yalnızca Allah yoluna, Allah’a verilen söz için kesilmelidir. Bir yatıra veya türbeye adaklık kurban kestirmek oldukça saçma olduğu gibi sizleri de şirke sokabilir.

Adaklık kurban kesmenin asıl amacı Allah’ın rızasını kazanmak olmalıdır. Kartal adaklık kurbanların her biri gerekli veteriner kontrollerinden geçerek sizlere sunulmaktadır. Kesim öncesinde ise yine genel bir kontrolden geçirilen seçmiş olduğunuz olan adaklık kurbanların hiçbir sorun olmadığı sizlere belgeler ile kanıtlamaktadır. Kurban keserek hem Allah rızasını kazanabilir hem de evine et girmeyen durumu zor kişilere yardımda bulunarak kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Dini usullere uygun kesimleri ve temizlik standartlarına uygun tesisleri ile en kaliteli hizmet içeriğine yalnızca firma tarafından ulaşabilirsiniz. Kesilen kurbanlar, parçalara ayrılarak istenilen adrese sorunsuz bir şekilde firma çalışanları tarafından ulaştırılacaktır.

 

Bu adaklarada bakmalısın

Kartal Adaklık Koç

Kartal Adaklık Koç

Kartal Adaklık Koç Kartal adaklık koç ihtiyaçlarınız için haftanın her günü hizmet vermektedir. Her bütçeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir