HEMEN ARAKONUM
Anasayfa / Kartal adak / Kartal Adak Satış

Kartal Adak Satış

Kartal Adak Satış

Kartal adak satış olarak tüm isteklerinize karşılık vermekteyiz. Uygun fiyatlarla ve sınırsız hizmetimizle her an yanınızdayız. Adak kesmek istediğinizde adak kurbanınızı bulmak, adaklık kurbanınızı taşımak ve kesmek için kişi ve kesecek yer aramak işinizi daha da zorlaştırmaktadır. Adaklık kurban ile ilgili hiçbir bilginiz olmasa bile bizi tercih ederek bütün aşamaları dini kurallara uygun olarak gerçekleştirebilmektesiniz. Temiz ve hijyen kurallarına önem vermekteyiz. Ayrıca her bütçeye uygun adaklıkları bulabilir ve günün her saati hizmet alabilmektesiniz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşıp aklınıza takılan tüm sorunları sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz bilgi almak için mekânımızı da ziyaret edebilmektesiniz. Seçmiş olduğunuz adaklık kurbanınızın ödeme koşullarıyla ilgili seçeneklerimizde mevcuttur.

Büyükbaş veya küçükbaş hayvanlarda tercih etmek istediğiniz adaklıklarınız için Kartal adak satış hizmetinizdedir. Adaklarınız için canlı veya kesilmiş seçenekleriyle, isteğinize bağlı olarak adaklarınızı evinize kadar ücretsiz olarak getirmektedirler. Bu hizmet için telefon numaralarından ulaşarak, kurbanlık adağınızın seçip, gerekli bilgileri edinip, anlaşıldıktan sonra ödemenizi gerçekleştirmektesiniz. Kesilmesini istediğiniz adağınız için telefondan vekâletinizi vererek, adağınızın kesilir ve vermiş olduğunuz adres bilgilerinize kesilmiş olan adak kurbanınızı ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Ayrıca farklı ödeme kolaylıklarının olduğunu söylediğimiz satış yeri, ödemeyi kapıda kredi kartı ile ödeme imkânı sağlamaktadır.

Tüm aşamalarda güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunarak satış yapmaktayız. Ayrıca fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygun olduklarından dolayı siz değerli müşterilerimizin bütçesini de düşünmekteyiz. Kartal adak satış olarak genellikle büyükbaş hayvanlar arasından inek, dana, düe ve tosun gibi adak türleri tercih edilmektedir. Küçükbaş hayvanlar arasından ise koyun, keçi, koç, kuzu gibi adak türleri tercih edilmektedir. Seçimi yapılan kurbanlık adaklarda, kurbanlığın kilosuna ve yaşına göre fiyatları değişmektedir. Mekânımızda veteriner muayenesinden geçmiş farklı çeşitlerde birçok adaklığa ulaşabilmektesiniz. Ayrıca sağlık açısından mekânımızın temizliğine de oldukça dikkat etmekteyiz. Satış haricinde kesim ve parçalama hizmetlerini de sorunsuz olarak sunmaktayız. Günümüz teknolojisinin sunduğu kesim aletlerinden yararlanarak gerekli koşullarda kesim gerçekleştirmekteyiz. Parçalama işleminden sonra, gerekirse isteğinize bağlı olarak gerekli yerlere dağıtımda yapmaktayız.

Bu adaklarada bakmalısın

Kartal Adaklık Koyun

Kartal Adaklık Koyun

Kartal Adaklık Koyun Kartal adaklık koyun hizmeti ile her zaman yanı başınızda olan firma İslami …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir